❤️ 10 درصد تخفیف برای خرید اولی ها با کد تخفیف bedifferent (فعال سازی با سفارش حداقل 7 استیکر)❤️
میم استیکر

استیکرهای دلخواه

اگه براتون سواله که از کجا میتونید طرح ها تون رو با تنوع بیشتر پیدا کنید ما بهتون پینترست رو پیشنهاد میدیم تا خیلی راحت و سریع استیکر های مورد نظرتون رو پیدا کنید.

طرح های دلخواهتون باید دارای کیفیت و وضوح مطلوبی برای چاپ باشند. به همین خاطر برای چک کردن و مشخص شدن این که طرح هاتون قابلیت چاپ توی سایز مورد نظرتون رو دارند یا خیر، حتما با پشتیبانیمون در تلگرام یا واتساپ در ارتباط باشید.

  • در صورت ثبت سفارش هم‌زمان طرح های دلخواه و طرح های آماده سایت در یک سفارش، قبل از نهایی کردن سفارش خود با تیم پشتیبانی هماهنگ کنید.
  • هر تصویر جدا از هزینه چاپ، 1500 تومان هزینه آماده سازی (خط برش و چیدمان) رو دارند. که در بخش خدمات استیکر دلخواه میتونید به تعداد طرح های مورد نظرتون انتخاب کنید.
  • استیکر هاتون رو میتونید از سایز 2x2 cm تا 50x50 cm سفارش بدین ( هرچه سایز استیکرتون بزرگتر باشه کیفیت چاپ بالاتری رو داره)
  • چاپ طرح هایی با جزئیات بالا در سایز های کوچک با مسئولیت خود مشتری انجام می شود.
  • در صورتی که سایز استیکر مد نظرتون متفرقه و متفاوت از سایز های پیش فرض سایت هست با پشتیبانی در ارتباط باشید تا سایز مد نظرتون رو به محصولات اضافه کنند. به طور مثال سایز 8x3 cm که در حالات پیش فرض سایت موجود نیست.

راهنمای انتخاب استیکر:

1- تصاویر انتخابی شما باید وضوح و کیفیت مطلوبی برای چاپ داشته باشند.

2- دقت داشته باشید که هر تصویر حاوی یک استیکر باشد و از فرستادن استیکر ها به صورت پک در یک تصویر، خودداری کنید.

3- به جای انتخاب عکس های طبیعی، از تصاویر گرافیکی، دیجیتال آرت و مینیمال استفاده کنید. توجه داشته باشید که تصاویر انتخابی شما تمایز رنگ مناسبی داشته باشد. یکی از نماد های استیکر مینیمال بودن است که بسیار جذاب تر از تصاویر با جزئیات بالا میباشد. عکس هایی با جزئیات زیاد بعد از چاپ تفاوت قابل توجهی بین نسخه مانیتورینگ و چاپی آنها وجود دارد.

4- هرچه جزئیات تصاویر بیشتر باشد، نیازمند چاپ در ابعاد بزرگتری است تا وضوح و کیفیت تصاویر از بین نرود. (در صورت انتخاب سایز های کوچک برای استیکر هایی با جزئیات زیاد مسئولیت عدم وضوح آن با خود مشتری می‌باشد.)

برای سفارش طرح هاتون و محاسبه هزینه از طریق تلگرام (mim_sticker@) یا واتساپ (09150506454) با ما در ارتباط باشید.

.

زمان بندی ارسال رو میتونید از طریق سر تیتر ارسال و رهگیری مشاهده فرمایید.

برای آشنایی بیشتر با انواع متریال های موجود کلیک کنید.

لطفا قبل از ثبت سفارش، حتما با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید در غیر اینصورت، میم استیکر مسئولیتی در قبال سفارش شما نخواهد داشت.